loader

Prodej rodinného domu - Hradištko, Praha - západ

Pod Linkou, Hradištko - Brunšov

Prodej rodinného domu - Hradištko, Praha - západ

Sníte o domě, kde budete mít dostatek soukromí, klidu a zároveň kousek do města?

Vítejte v obci Hradištko, okres Praha – západ, která je vzdálená cca 25 minut od Prahy. Obec Hradištko leží na skalnatém ostrohu nad údolím dvou řek Vltavy a Sázavy těsně před jejich soutokem u Davle.

Na pozemku o celkové výměře 1 557 m² na vás čeká dům o výměře 261 m² s 58,6 m² garáží s dílnou pro dva automobily a 90 m² terasou.

Dům byl zkolaudován v roce 2016 a současný majitel ho dokončil v roce 2019 k obrazu svému do stavu, který můžete vidět na fotografiích.

O komfort bydlení se postará tepelné čerpadlo společně s podlahovým vytápěním v prvním patře, v druhém řešeno radiátory. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Při příchodu do domu hned na první pohled poznáte, že se zde nešetřilo – ručně malovaná voskovaná omítka v místnostech, masivní bezfalcové dveře, vyhřívaný bazén s protiproudem, sauna a mnoho dalšího.

Kuchyně navazující na obývací pokoj s krbem, kam se s přehledem vejde jídelní stůl, šest pokojů, z toho dva pokoje s vlastní šatnou a další šatna v přízemí, kde je také technická místnost. V obou podlažích nalezme koupelnu a oddělené WC.

Multifunkční garáž, která dokáže snadno pojmout dva automobily a přitom stále zůstává dostatek místa pro další využití. Je navržena s myšlenkou na flexibilitu a praktičnost. Můžete zde mít svou malou dílnu, kde budete moci realizovat své koníčky nebo provádět drobné opravy.

Za domem se rozkládá druhá terasa, kde je umístěn velký, vyhřívaný bazén, včetně zastřešení od značky Alukov. S rozměry 3 x 7 metrů a vybavený protiproudem, poskytuje ideální část pro relaxaci a zábavu. Kromě toho, bazén je perfektně umístěn tak, aby byl dostatečně soukromý, ale zároveň nabízel výhled na okolí. Přímo vedle bazénu je vchod do další místnosti, která skrývá lákavou saunu. Tento wellness prostor je ideálním místem pro odpočinek a regeneraci po náročném dni. Místo, kde můžete zapomenout na starosti a naplnit své tělo novou energií.

Je to zkrátka dům, kde se myslelo na všechno. Hlavně, pokud jste početnější a náročnější rodina.

Při stavbě domu byl kladen důraz na jeho funkčnost a užitečnost. Aby všechny prostory byly maximálně využité a žádné zbytečné kouty nezabíraly místo. Vzniklo prostředí, které je příjemné pro bydlení a každodenní život. Důležitou roli v tomto procesu sehrál výběr kvalitních materiálů.

V současné době je dům vybaven septikem (11 m3) pro zajištění odvodnění a likvidace odpadních vod. V budoucnosti je však v plánu obce napojení na veřejnou kanalizaci.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) uvádíme nyní G, z důvodu, že je v procesu vyhotovení – bude dodán.

Objekt je umístěn v klidném místě, obklopený rodinnými domy. Vede k němu silnice, která je slepá a žádná ze stran pozemku nepřiléhá k frekventované cestě či silnici. To vám zaručí maximální komfort, pohodlí a hlavně soukromí.

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat nebo navštivte můj web nemovitosti: https://www.krystofkalhous.cz/inzerat/rodinny-dum-nedaleko-prahy-obec-hradistko/

Budu se těšit.

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00172
KategorieRodinné domy
LokalitaPod Linkou, Hradištko - Brunšov
OkresPraha-západ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná261 m²
Plocha pozemku1.557 m²
Plocha zastavěná272 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2016
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Terasaano
Bazénano (21 m²)
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníPodlahové

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Kryštof Kalhous
Tel.: +420 775 214 210
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Kryštof Kalhous