loader

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 754 m² - Pardubice - Hostovice

Pardubice - Hostovice

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 754 m² - Pardubice - Hostovice

Nabízíme jedinečnou příležitost koupi stavebního pozemku o výměře 754 m² s moderním rodinným domem na klíč, v Hostovicích u Pardubic!

Jednopodlažní nízkoenergetický dům s moderní architekturou je půdorysně velmi dobře řešen, poskytuje dostatek vzdušného prostoru díky vysokým stropům a slunečního světla během celého dne.

Dispozice domu je dle projektu 4+kk s terasou a garáží.

Aktuální návrh zahrnuje obývací pokoj propojený s kuchyní a spíží. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu a zahradu. Dále 3 samostatné pokoje, jenž jeden z nich disponuje i vlastní šatnou. Koupelna s vanou, ale i sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou i dvě toalety, technická místnost a prostorná garáž pro jeden automobil, ale i místem pro ukládání zahradního či sezónního vybavení.

Pokud přijdete včas, tak vám zhotovitel rád vyjde vstříc s vašimi požadavky na klientské změny a vy si tak můžete dotvořit dům k obrazu svému.

Standardem budoucího domu bude vše, co je jinde bráno jako nadstandard a zároveň vše, co moderní bydlení dnes zahrnuje. Bude napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod, bude vybaven tepelným čerpadlem, podlahovým vytápěním, předokenními žaluziemi, vjezdovými vraty a dalším. Zkrátka všechno, co vás napadne. Komfort a úspora energií jsou zde samozřejmostí.

Hostovice u Pardubic, které jsou součástí městského obvodu Pardubice VIII, je klidnou lokalitou uprostřed zeleně a zároveň v centru města budete do 10 minut, hromadnou dopravou za 20 minut. Vzrostlé stromy v okolí vytváří v létě příjemný stín a říčka Zmínka a přilehlá cyklostezka zase možnosti pro odpolední procházky a sportovní vyžití. V blízkosti je dětské hřiště a sportoviště. V lokalitě již stojí devět domů, desátý je ve výstavbě, což vytváří příjemné sousedské prostředí.

V Hostovicích se nachází mateřská škola a další občanská vybavenost.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč12 490 000 Kč 504 851 EUR
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00181
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPardubice - Hostovice
OkresPardubice
Plocha pozemku754 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Počet objektů1
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Kryštof Kalhous
Tel.: +420 775 214 210
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Kryštof Kalhous